Wix

2.6230.0 içinAndroid

4.0

1

Telefonunuzdaki Wix sitenizde içerik oluşturun ve yönetin

5.3k

Bu uygulamayı oyla

Şimdiye kadar küçük bir web sitesini kolayca ve çok fazla para harcamadan oluşturmak istediyseniz, bunu Wix ile tasarlamayı seçmiş olabilirsiniz. Bu şirket, çekici bir görünüm elde etmek için ilginç grafik seçenekleriyle ve ücretsiz alan adıyla bir blog oluşturma olanağı sunuyor.

Wix'in sunduğu yeni bir özellik, platformda barındırılan web sitenizle ilgili her şeyi yönetmenize izin veren bu Android uygulamasıdır. Yeni web siteleri oluşturamayacağınızdan bahsetmek gerekir, ancak sahip olduklarınızın herhangi bir yönünü düzenleyebilir ve yeni içerik ekleyebilirsiniz.

Wix sitenizi bu uygulamayla yönetmenin ilginç özelliklerinden biri, uygulamanın arayüzünden resim ve çekici yayınlar oluşturabilmenizdir. Bu sayede, ihtiyacınız olan her şeyi değiştirmek için masaüstü sürümüne bile dokunmanız gerekmez. Bir diğer önemli unsur da, ziyaretçilerinizle sohbet etme veya istatistik takip etme olanağına sahip olmanızdır.

Web sitenizle akıllı telefonunuzdan çalışmak istiyorsanız, nereye giderseniz gidin, Wix'in bu Android uygulaması, web sitenizi verimli bir şekilde yönetmenize olanak tanıyan bir dizi olanak sunar.
Gereksinimler

Android 5.0 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X